تیم موفق  متخصص  ایکس بادی طهران  از سال 1394 با اولین  استودیو پزشکی ورزشی  ایکس بادی در الهیه  و پاسداران  شروع به کار کرد و  بعد با استقبال مردم عزیز  شهر تهران ، شعبه تهران پارس رو  در  شرق تهران  به راه انداخت .

پس از مدتی مسائلی از قبیل دخالت افراد غیر متخصص  مجبور به کناره گیری شد  و  با نام جدیدی  در زمینه  تناسب اندام با  ایکس بادی  دوباره بازگشت.

از یک شعبه در فرمانیه آغاز کردیم  با نام تی ا را .

نتایج و رضایت بخشی مردم از ما بالا بود تا به سرعت  دو شعبه دیگر  در  تهران  دایر شد.

تیم ما شبانه روز  در  جهت  بهتر  کردن نتایج د رتلاش بود  تا اینکه برای   کاهش  هزینه  ها  و  افزایش سود شخصی سرمایه گذاران  دست  به اقداماتی  میزدند که واقعا  از لجاظ انسانی  درست نبود و صرفا موجب تلف کردن وقت و سرمایه مردم عزیز میشد ؛ کارهایی از قبیل  تعویض مربیان  به سرعت  تا  دستمزد آنان را به حداقل برساند، استفاده از لوازم غیر اصل برای کاهش هزینه  ها که ممکن بود آسیب جدی به مشتریان  وارد شود، مدیریت  همزمان  چند شاگرد توسط  یک نفر که با ابنکه  افراد بدون  سابقه و دانش لازم بودند در عین حال  دو یا  چند مشتری را با هم ورزش میدادند که این طبق تخصص تیم ما و تجربه بالا قابل اغماض نبود !

از این رو  با جدا شدن از آن سیستم  بیزینسی ،  تصمیم  گرفتیم  تا مجموعه ای راه اندازی  کنیم  که هدف آن خدمت به مردم باشد نه جیب خود!

نام آن را ایکس بادی طهران نهادیم چون ما میتوانیم در تمام نقاط تهران با جدید ترین دستگاه و بهترین مربی در خدمت شما حاضر باشیم.

و سعی کردیم که کمترین هزینه  ممکن را مهیا کنیم تا مردم شهرمون  که این روز ها در مشغله فراوان به سر میبرند ،  از سلامتی و شادابی و تناسب وزن و اندام  بهره مند شوند.

فهرست